top of page

Hakkımızda

Grey Kumaş Anonim Şirketi sadece ihtiyacınız olan şeyi değil, aynı zamanda en iyi kaliteyi en iyi fiyatlarla ayağınıza getiriyor. Sektörde uzun yıllardır edindiğimiz deneyim sayesinde, müşterilerimizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak eksiksiz ve etkili bir hizmet veriyoruz. 20 yıllık örme kumaş sektöründe deneyimimizi sizler ile paylaşarak, ar-ge çalışmaları ile daha kaliteli ve katma değeri yüksek kumaşlar üretmeye çalışıyoruz.

İster tek seferlik alıcı olun, ister toptan iş yapmak isteyin, her aşamada mükemmel ürünler ve olağanüstü hizmet sizleri bekliyor. Aşağıdan envanterimizi inceleyin ve aradığınızı bulamazsanız bizimle iletişime geçin.

Ekibimiz

Bizi Tanıyın

Grey Kumaş Anonim Şirketi olarak 2000 yılında kapılarımızı müşterilerimize açtığımız günden beri, gücümüzü ekibimizdeki sıra dışı yeteneklerden ve saf tutkudan alıyoruz. Başarımızın sırrı, ekip üyelerimizin müşteri memnuniyetini zirveye taşımak için gösterdikleri performansta yatıyor. Daha fazla bilgi edinmek ve sorularınız olursa bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

bottom of page